Markus napisał(a):

. Dlatego już dzisiaj zapowiadam, że za cholerę nie zagłosuję w nadchodzących wyborach na Majchrowskiego, wraz z całą tą jego niekompetentną i specjalizującą się w prowizorkach świtą.
Popieram też pomysł zorganizowania publicznej demonstracji przeciwko opóźnieniom w budowie oraz publicznego napiętnowania sposobu prowadzenia przez miasto tej inwestycji.
|
Markus, moim zdaniem przed Wami (TWSD) jest teraz ważne zadanie i spora odpowiedzialność.
Jako najpoczytniejsza wiślacka strona macie ogromną siłę przekazu (rażenia).
Pierwsza sprawa to demonstracja, której przez forum nie zorganizujemy, musi się tym zająć SKWK, a TWSD musi to maksymalnie nagłośnić i nakręcić atmosferę. Sam artykuł to mało, sama organizacja to jeszcze mniej... W tej sprawie trzeba to połączyć.
Druga sprawa to wybory. Wiem, że nie chcecie być postrzegani jako zaangażowani politycznie. Myślę jednak, że pokazanie w serii artykułów ludzi ewidentnie działających na szkodę Wisły nie będzie przez czytelników odebrane w tych samych kategoriach, co agitacja polityczna (bo nią de facto nie jest).
Nie zniósłbym chyba, gdyby siwy
Buc (tak go będę tytułował - sam nie uważa tego słowa za obraźliwe, a szanując sprawowany urząd - z dużej litery), który nas znieważa publicznie każdym słowem, uczynkiem i zaniedbaniem mógł kontynuować psucie miasta. To przede wszystkim pokazałoby, jak słabi jesteśmy...
Pls, potraktujcie to w kategoriach... misyjnych