Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24582
Stary 09.06.2010, 13:21
Cytat:
Ale po co CI tak na dobrą sprawę Panowie S... żeby sępili po meczu o koszulkę? Przecież widziałeś jak niemiłosiernie ogrywany i zagubiony był Sadlok... żal było patrzeć... a mina Sobiecha kiedy Fabregas odmówił mu koszulki... bezcenna... niech te cieniasy trzymają się zdala od Reymonta...
Zawodnicy Hiszpanscy prawdopodobnie robiliby to samo z Marcelo, czy Glowackim - nie ta klasa zawodnikow.
A Sobiech brameczke strzelil, tylko ze spalonego
Kto go mial ogrywac, jak on 5 minut na boisku byl he - Sobiech
Odpowiedz cytując