Cytat:
|
Ale po co CI tak na dobrą sprawę Panowie S... żeby sępili po meczu o koszulkę? Przecież widziałeś jak niemiłosiernie ogrywany i zagubiony był Sadlok... żal było patrzeć... a mina Sobiecha kiedy Fabregas odmówił mu koszulki... bezcenna... niech te cieniasy trzymają się zdala od Reymonta...
|
Zawodnicy Hiszpanscy prawdopodobnie robiliby to samo z Marcelo, czy Glowackim - nie ta klasa zawodnikow.
A Sobiech brameczke strzelil, tylko ze spalonego

Kto go mial ogrywac, jak on 5 minut na boisku byl he - Sobiech