Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10387
Stary 09.06.2010, 13:00
Nie rozumiem, co takiego stało się od maja, że nagle trybuna E będzie musiała być wyłączona, choć w maju jeszcze wyłączona być nie musiała?

Dlaczego wyłączona ma być też D z powodu planowanych prac, skoro miasto nie rozpisało na razie żadnych przetargów na jej dokończenie?

Który imbecyl w UM z imienia i nazwiska podjął decyzję o wyborze murawy wiadomej firmy, specjalizującej się w fuszerowaniu tychże?

Dobra, konkretnie. Jeszcze raz potwierdza się tragiczny nadzór nad tą budową, jej prowadzenie, rozplanowanie i wykonanie ze strony miasta i po części Wisły również (klub nie reagował publicznie na nic przez ostatnie lata, a absurdów i geszeftów było przez ten czas co niemiara, nie dbaliśmy należycie o swój interes). Dlatego już dzisiaj zapowiadam, że za cholerę nie zagłosuję w nadchodzących wyborach na Majchrowskiego, wraz z całą tą jego niekompetentną i specjalizującą się w prowizorkach świtą.

Mam nadzieję że pojawi się inny kandydat, który lepiej zadba o stadion i okaże więcej kompetencji oraz szacunku interesowi Wisły, a także kibiców, należących wszak do mieszkańców Krakowa, mających prawo oczekiwać choć cienia fachowości i profesjonalizmu.

Dość popieprzonej ideologi pt. "darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby", prezentowanej przez część środowiska wiślackiego.

Popieram też pomysł zorganizowania publicznej demonstracji przeciwko opóźnieniom w budowie oraz publicznego napiętnowania sposobu prowadzenia przez miasto tej inwestycji.
Ostatnio edytowane przez Markus : 09.06.2010 o godz. 13:06.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując