Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4120
Stary 09.06.2010, 12:09
Proszę was skończcie z tym Leszczakiem z niego taki piłkarz jak ze mnie brazylijczyk. On sam wybrał swoją drogę i tu nie chodzi nawet że nagle mu się zachciało zmieniać klub. Zero odpowiedzialności zero profesjonalnego podejscia wolał chodzić po knajpach i chlać na potęgę dzięki nie trzeba nam drugiego Sypniewskiego przy czym temu na L. do Igora brakuje na każdej płaszczyźnie.
Odpowiedz cytując