|
Proszę was skończcie z tym Leszczakiem z niego taki piłkarz jak ze mnie brazylijczyk. On sam wybrał swoją drogę i tu nie chodzi nawet że nagle mu się zachciało zmieniać klub. Zero odpowiedzialności zero profesjonalnego podejscia wolał chodzić po knajpach i chlać na potęgę dzięki nie trzeba nam drugiego Sypniewskiego przy czym temu na L. do Igora brakuje na każdej płaszczyźnie.
|