|
No niestety, porażka..., oczywiście mnie zmogło i tylko skróty sobie oglądam teraz, więc nie będęsię wypowiadał co do przebiegu meczu, ale mam nadziejęże w czwartym meczu będzie wyrównanie.
p.s. Jeszcze jeden powód, czemu kibicuję Celtom to film Celtic Pride u nas Duma kibica, uśmiałem się na nim że hej!
|