Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.06.2010, 10:59
No niestety, porażka..., oczywiście mnie zmogło i tylko skróty sobie oglądam teraz, więc nie będęsię wypowiadał co do przebiegu meczu, ale mam nadziejęże w czwartym meczu będzie wyrównanie.
p.s. Jeszcze jeden powód, czemu kibicuję Celtom to film Celtic Pride u nas Duma kibica, uśmiałem się na nim że hej!
Odpowiedz cytując