Ejdzbiol napisał(a):

murray: ale np. mi chodzi o to, żeby głowa został, a Sadlok grał przez rok albo dwa na lewej obronie, przyzwyczai się do gry w pierwszym składzie, ogra się, zdobędzie doświadczenie, Marcelo albo Głowa odejdą i będzie miał kto wskoczyć w to miejsce!
|
To jest dobry pomysł, tym bardziej, że my potrzebujemy sukcesów od zaraz. Dlatego chciałbym, żeby Sadlok przyszedł. Sceptycznie podchodzę natomiast do ściągnięcia Sobiecha. Owszem, potrafi znaleźć się w polu karnym, ale mam takie wrażenie, jakby był nieskoordynowany, tak jakoś dziwnie biega. Coś jak Burkhardt, który nie umiał zrobić przewrotu w przód. Jeśli chodzi o Glika, to jawi mi się on jako Pawełek środka obrony. Potrafi zagrać solidnie, ale również można mu założyć dwie siatki w czasie jednej akcji.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rzejewski.html