Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24567
Stary 09.06.2010, 09:27
Proud napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie jak zostanie Arek Głowacki, i dojdzie jakiś solidny bramkarz to nie powinno być źle. Pod warunkiem grania przy Reymonta.

Liczę na pełny powrót do zdrowia Garguły, Brożka, Singlara.
Jak dla mnie brak wzmocnień w formacjach ofensywnych będzie równoznaczny z porażką. Nie możemy być uzaleznieni tylko od formy Brożka, bo jeśli nie będzie wzmocnień, a Paweł nie wróci do optymalnej dyspozycji to zapowiada się kolejny sezon rwanych akcji, zmarnowanych setek i machania rękami.

Cytat:
A ja na to, że jednak Ba nie odejdzie.
A nie jest tak czasem, że już odszedł? Miał kontrakt tylko do 31 maja...
Ostatnio edytowane przez Charlie : 09.06.2010 o godz. 09:31.
Odpowiedz cytując