Proud napisał(a):

Dla mnie jak zostanie Arek Głowacki, i dojdzie jakiś solidny bramkarz to nie powinno być źle. Pod warunkiem grania przy Reymonta.
Liczę na pełny powrót do zdrowia Garguły, Brożka, Singlara.
|
Jak dla mnie brak wzmocnień w formacjach ofensywnych będzie równoznaczny z porażką. Nie możemy być uzaleznieni tylko od formy Brożka, bo jeśli nie będzie wzmocnień, a Paweł nie wróci do optymalnej dyspozycji to zapowiada się kolejny sezon rwanych akcji, zmarnowanych setek i machania rękami.
Cytat:
|
A ja na to, że jednak Ba nie odejdzie.
|
A nie jest tak czasem, że już odszedł? Miał kontrakt tylko do 31 maja...