|
A ja na to, że jednak Ba nie odejdzie.
Przypominam, że ten zawodnik wczesniej nie grał 1-2(?) lata z poodu kontuzji, to był jego pierwsza runda w polskiej lidze (aklimatyzacja, przestawienie się z technicznego futbolu na toporny i fizyczny) a i tak czasami czarował zagraniami, grał bez kompleksów, brał na siebie ciężar gry, mimo, że nie był zgrany.
Jestem pewien, że gdy dostanie szansę na przepracowanie pełnego okresu przygotowawczego, wyeliminuje się u niego to, co przeszkadzało najbardziej- brak przygotowania fizycznego oraz zwiększy masę (chociaz z naszymi trenerami boje się o to, by nie zgubił przy tym dynamiki).
Lepszego ofensywnego pomocnika za taką cene nie znajdziemy, a przecież musi być ktoś za Gargułę gdyby (tfu) jego szklane nogi znów się posypały.
|