Ja powiem ,że kibicuje dobrej koszykówce, a ten finał wydaje mi się ,że jej dostarczy.Co do zespołów to jest mi wszystko jedno który zdobędzie mistrzostwo (zarówno Boston jak i LA mam głęboko w .... gdzieś

).Z utęsknieniem czekam na wielki powrót do czołówki mojego ukochanego klubu Indiana.Choć takiej paki jak z Millerem,Bestem,Dampierem czy Rosem już się nie doczekam.