szczebrzeszcz napisał(a):

jonczykowi skończył się kontrakt
mająć do wyboru grę w MEsie lub w Sandecji(z Wójtowiczem który był trenerem reprezentacji młodzieżowej) wybrał to drugie
dziwne ze z perspktywicznym zawodnkie podpisano kontrakt na pół roku, i nawet nie spróbowano go w ME
|
Nie dziwię mu się że wybrał I ligę zamiast gry w MESie.
Dziwię się takiemu Skorży który zamiast zainteresować się chłopakiem i na zachętę posłać go do gry w meczu z jakąś popierdółką choćby na 15 minut wolał ogrywać Cantoro.
Dziwię się Kuli że nie próbował czegoś zrobić... Choć pewnie nie miał szans na zrobienie czegokolwiek...
itp. itd...
Choć w sumie ... nie ma się czemu dziwić.
Dobrze wiemy jak nasz klub funkcjonuje i jakie podejście do młodzieży mają trenerzy, władze....