Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24555
Stary 09.06.2010, 08:21
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
jonczykowi skończył się kontrakt
mająć do wyboru grę w MEsie lub w Sandecji(z Wójtowiczem który był trenerem reprezentacji młodzieżowej) wybrał to drugie

dziwne ze z perspktywicznym zawodnkie podpisano kontrakt na pół roku, i nawet nie spróbowano go w ME
Nie dziwię mu się że wybrał I ligę zamiast gry w MESie.
Dziwię się takiemu Skorży który zamiast zainteresować się chłopakiem i na zachętę posłać go do gry w meczu z jakąś popierdółką choćby na 15 minut wolał ogrywać Cantoro.
Dziwię się Kuli że nie próbował czegoś zrobić... Choć pewnie nie miał szans na zrobienie czegokolwiek...
itp. itd...
Choć w sumie ... nie ma się czemu dziwić.
Dobrze wiemy jak nasz klub funkcjonuje i jakie podejście do młodzieży mają trenerzy, władze....
Ostatnio edytowane przez emjot : 09.06.2010 o godz. 08:27.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując