Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 09.06.2010, 07:58
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś powiedzieć coś na temat tych kierunków na UJ:
- Geografia
No mogę nt. geografii na UJ. Ciężki kierunek. Jeśli wcześniej miałeś do czynienia z geografią tylko na lekcjach w liceum to od razu mówię, wybierz co innego. Tak pierwsze z brzegu, niedopuszczalna jest nieznajomość mapy świata z podziałem politycznym czy też fizycznym. No ale wiadome studia są po to aby studiować i zdobywać wiedzę i takie rzeczy też są do nadrobienia. Jeśli czujesz się na siłach i przede wszystkim LUBISZ to, to polecam i życzę powodzenia.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz na PW
Ostatnio edytowane przez tomo : 09.06.2010 o godz. 08:01.
Odpowiedz cytując