Arkas napisał(a):

Może ktoś powiedzieć coś na temat tych kierunków na UJ:
- Geografia
|
No mogę nt. geografii na UJ. Ciężki kierunek. Jeśli wcześniej miałeś do czynienia z geografią tylko na lekcjach w liceum to od razu mówię, wybierz co innego. Tak pierwsze z brzegu, niedopuszczalna jest nieznajomość mapy świata z podziałem politycznym czy też fizycznym. No ale wiadome studia są po to aby studiować i zdobywać wiedzę i takie rzeczy też są do nadrobienia. Jeśli czujesz się na siłach i przede wszystkim
LUBISZ to, to polecam i życzę powodzenia.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz na PW