|
Puściliśmy po sezonie 2008//09 do Sandecji lewoskrzydłowego Jonczyka, który przyszedł do nas z Bełchatowa. Niestety dla nas chłopak nie miał przyjemności grać w MESIE więc...
Po tym sezonie gdzie był albo I rezerwowym albo podstawowym lewym pomocnikiem (25 spotkań, 15 jako podstawowy zawodnik, 2 całe mecze, 6 bramek) chce go Lech, Zabrze, Cracovia i Bełchatów.
My tymczasem grając bez lewego pomocnika w ubiegłym sezonie ściągamy z wypożyczenia do tej samej Sandecji Janika (jego bilans w Sandecji jest następujący: 8 gier, wszystkie jako wchodzący z ławki, rozegrane całe 92 minuty) .
Dodam jeszcze że Jonczyk jest młodszy od Janika o trzy lata.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|