Wyświetl pojedynczy post
Slayer666
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 09.06.2010, 04:26
Ogląda ktoś? Po tych gwizdkach (szczęście, że w jedną i drugą stronę) się naprawdę odechciewa... Allen pudłuje z każdej możliwej pozycji, Pierce przez sędziów siedzi na ławce przez większość meczu, w drugiej połowie Celtowie praktycznie zaprzestali podejmowania prób rzucania za trzy... Lakers mają sześciopunktową przewagę, a do końca 5 minut 30 sekund.
Odpowiedz cytując