|
Trzeba się zorganizować i W KOŃCU dać wyraz naszego niezadowolenia. UM na nas pluje, nie możemy udawać że deszcz pada!
Prośba tylko taka awansem do wszystkich środowisk wiślackich. Jeśli protest/manifestacja/czy inne działania mają przynieść zamierzany efekt, MUSIMY DZIAŁAĆ RAZEM. WISŁA JEST JEDNA!
|