Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10371
Stary 09.06.2010, 00:15
Trzeba się zorganizować i W KOŃCU dać wyraz naszego niezadowolenia. UM na nas pluje, nie możemy udawać że deszcz pada!

Prośba tylko taka awansem do wszystkich środowisk wiślackich. Jeśli protest/manifestacja/czy inne działania mają przynieść zamierzany efekt, MUSIMY DZIAŁAĆ RAZEM. WISŁA JEST JEDNA!
Odpowiedz cytując