Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24549
Stary 09.06.2010, 00:10
gralismy z najlepszymi, z najlepszymi pilkarzami swiata ktorym zostaly kilka dni do mundialu... my w przebudowywanym skladzie, jasnym jest ze Nowak (swieta krowa Lewandowski juz sie przyjal) nie wiedziec czemu mimo szukania nowych rozwiazan jest wystawiany do skladu, ale o czym wy do jasnej ciasnej pierdzielicie, nasi mieli do czynienia z najlepszymi pilkarzami swiata, ktorzy za kilka dni rozgrywaja wazne mecze w MISTRZOSTWACH SWIATA.. my w okrojonym skladzie, szukamy, eksperymentujemy, a nawet jesli by sie wszystko udalo zlepic w kupe to 57 czy ktoras druzyna grala z 2 wedlug rankingu FIFA a niektorzy oczekuja cudow.. wiecej luzu bo przy takiej dyspozycji Hiszpanow to Wlochy czy Francja moglaby odejsc z kwitkiem 3 straconych bramek.. wynik robi wrazenie, ale Hiszpanie byli na zlosc bardzo skuteczni.. pare bramek tak na prawde z niczego, ale to jest klasa zespolu..
ale jak powtarzam, co taki Nowak robi w skladzie to ja nie wiem.. swieta krowa juz sie przyjela, on tak nie razi, ale Nowak, juz nie chodzi o Hiszpanie ale o poprzedni mecz
nawet patrzac z perspektywy szukania nowych rozwiazan takich Nowakow wystawiac do skladu nie nalezy.. bo to jest najzwyczajniej strata czasu. ( i nie chodzi o mecz z Hiszpania)
****a mac, bron nas panie Boze od niego..

na prawde nie rozumiem tych smiechow z Sadloka itp.. ludzie.. napastnicy repry Hiszpanii kreca obroncami Manchesteru, Bayernu, Chelsea itp.. wiecej dystansu
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 09.06.2010 o godz. 00:19.
Odpowiedz cytując