|
Niestety wszystko idzie zgodnie z planem...z planem które sporo osób w tym temacie już nakreśliła wiele miesięcy temu - czyli 0 szans na połowę lipca.
Data ostała się z 1 trybuną a ja mam takie wrażenie że na tą połowę lipca i LE to już trzeba powoli rezerwować granie na Hutniku.
|