|
Przegięli... Teraz to już się naprawdę miarka przebrała... Nie wyobrażam sobie teraz braku jakiegokolwiek protestu i pod taką inicjatywą podpisuję się obiema rękami. Tak jak piszą pozostali, to jest najzwyczajniej w świecie plucie nam w twarz i nie godzi się tak postępować miastu ze stuletnim klubem, poważną wizytówką tego miasta.
"Kiedyś to się na takiego Lecha śpiewało, Kolejorz, Kolejorz, wpier(...) dzisioj mosz"
|