Wyświetl pojedynczy post
Micek14
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10369
Stary 08.06.2010, 23:52
Przegięli... Teraz to już się naprawdę miarka przebrała... Nie wyobrażam sobie teraz braku jakiegokolwiek protestu i pod taką inicjatywą podpisuję się obiema rękami. Tak jak piszą pozostali, to jest najzwyczajniej w świecie plucie nam w twarz i nie godzi się tak postępować miastu ze stuletnim klubem, poważną wizytówką tego miasta.
"Kiedyś to się na takiego Lecha śpiewało, Kolejorz, Kolejorz, wpier(...) dzisioj mosz"
Odpowiedz cytując