|
O ile po meczu reprezentacji byłem lekko rozbawiony, to informacje dot. stadionu mnie po prostu załamały, musiałem pojść na spacer... Na prawdę sądziłem, że nie mogą sobie na to pozwolić, żeby jakiś termin jeszcze zawalić i oddadzą wielką prowizorkę, ale... oddadzą.
Mecz LE odbędzie się 15 lub 22 lipca, czyli w czwartek w godzinach niezbyt póżnych/popołudniowych. Nie ja o tym zadecyduję, ale może lepiej zamiast "wjebać się na D" zrobić wielką manifestację pod UM 2 godz przed meczem (czyli w środku dnia). Ale to musiałoby być nagłośnione mocno i dużo wcześniej na wiślackich stronach internetowych (nie tylko na forach), tak żeby o tym było głośno jeszcze długo... Jeśli przyjdą takie "tłumy", jak ws. głosowania nad 30 mln dofinansowania budowy, ośmieszymy się.
Nie możemy być tacy potulni i poprawni, bo jakie są tego efekty... widać :(
Ostatnio edytowane przez rav : 09.06.2010 o godz. 09:39.
|