spinna napisał(a):

a mnie się bardzo podoba jak się nowy prezses wypowiada. Jeśli tylko wprowadzi w czyny to co zapowiedział to czekają nas tluste lata
Tutaj relacja z konferencji, raczej same konkrety, jakby ktoś jeszcze nie widział: http://kiks.tv/2010/06/nowy-stary-pr...-wisle-krakow/
|
a ja mam wraznienie ze jakby tam usiadl nawet Edek ,operator koparki z naszego stadionu ,to mialby mniej wiecej podobne plany
przeciez to kazdy wie ze potrzeba scoutow,marketingu itd
grunt to jak zrobic zeby puste slowa przelozyc na czyny i za to Basalaj bedzie rozliczony
bo zlotoustych to w tym klubie nie brakowało