Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 08.06.2010, 22:43
spinna napisał(a):Wyświetl post
a mnie się bardzo podoba jak się nowy prezses wypowiada. Jeśli tylko wprowadzi w czyny to co zapowiedział to czekają nas tluste lata
Tutaj relacja z konferencji, raczej same konkrety, jakby ktoś jeszcze nie widział: http://kiks.tv/2010/06/nowy-stary-pr...-wisle-krakow/


a ja mam wraznienie ze jakby tam usiadl nawet Edek ,operator koparki z naszego stadionu ,to mialby mniej wiecej podobne plany

przeciez to kazdy wie ze potrzeba scoutow,marketingu itd

grunt to jak zrobic zeby puste slowa przelozyc na czyny i za to Basalaj bedzie rozliczony

bo zlotoustych to w tym klubie nie brakowało
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując