Osobiście nie mam dużej wiedzy o NBA

ale od jakiegoś czasu coraz bardziej zaczyna mnie to kręcić. Nie mam jakiejś swojej ulubionej drużyny ale zawsze chcę widzieć dobre widowisko więc dla mnie kto wygra tegoroczne finały nie ma znaczenia, choć tak w duchu to troszkę jestem za LA

dlaczego

nie wiem
PS: Czy to dzisiaj w nocy jest trzeci mecz
