Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 08.06.2010, 22:33
Osobiście nie mam dużej wiedzy o NBA ale od jakiegoś czasu coraz bardziej zaczyna mnie to kręcić. Nie mam jakiejś swojej ulubionej drużyny ale zawsze chcę widzieć dobre widowisko więc dla mnie kto wygra tegoroczne finały nie ma znaczenia, choć tak w duchu to troszkę jestem za LA dlaczego nie wiem

PS: Czy to dzisiaj w nocy jest trzeci mecz
Odpowiedz cytując