mic napisał(a):

|
Gratulacje dla pseudomoda ktory dal bana maci0s'owi... brawo.
|
Podbijam.
Nie ma banow dla pseudo komentatorów którzy nie wiedzą co piszą i jeszcze obrażają ludzi a tych którzy akurat coś wiedzą banujecie. Wstyd dla tego kto to zrobił.
Poza tym dalej mam problem z Listą przyjaciół w Panelu użytkownika. Proszę o jakąś naprawę tego