http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664
Szczerze mówiąc kamień spadł mi z serca. To by była jedna z najgłupszych decyzji w klubie, wyrwanie jednego z nielicznych zawodników, który w Wiśle gra długo i gra na najwyższym poziomie. Jego odejście odebrałoby Wiśle 50% charakteru tego zespołu.