Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24542
Stary 08.06.2010, 22:27
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664

Szczerze mówiąc kamień spadł mi z serca. To by była jedna z najgłupszych decyzji w klubie, wyrwanie jednego z nielicznych zawodników, który w Wiśle gra długo i gra na najwyższym poziomie. Jego odejście odebrałoby Wiśle 50% charakteru tego zespołu.

Odpowiedz cytując