Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.06.2010, 22:20
Ja przygode z NBA zaczynalem od Ryska Labedzia i jego "hej hej tu nba "

ha ha ,co to byly za czasy,Boston byl chlopcami do bicia ,jedynie Lakers walczyli ale i tak w tym czasie Utah z Malonem rzadzili na zachodzie

co do terazniejszosci ,to moja nieopisana niechec do Lakers pozostała ,dlatego mimo ze obecnie kibicowalm Orlando,wole zeby to Boston zdobyl Majstra ,kolejnego
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując