|
a, to dzięki, wtedy leżałem z zapaleniem płuc prawie całe wakacje, i nawet nie wiedziałem że taki finał był. Serio.
a, zaraz, zaraz, To ten durny "SZAK" grał w miami wtedy? Nie lubięwszystkich drużyn gdzie grał. Pamiętam jakiśwywiad z nim. Co lubisz oprócz sportu i muzyki? Lubięrap i grę w kosza! Jezu, on był tak durny jak wyglądał...
|