Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.06.2010, 22:10
a, to dzięki, wtedy leżałem z zapaleniem płuc prawie całe wakacje, i nawet nie wiedziałem że taki finał był. Serio.
a, zaraz, zaraz, To ten durny "SZAK" grał w miami wtedy? Nie lubięwszystkich drużyn gdzie grał. Pamiętam jakiśwywiad z nim. Co lubisz oprócz sportu i muzyki? Lubięrap i grę w kosza! Jezu, on był tak durny jak wyglądał...
Odpowiedz cytując