Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.06.2010, 22:01
Wreszcie temat o NBA

Kibicuje Lakers, aczkolwiek wydaje się ze możliwe ze wszystko rozstrzygnie się dopiero w 7 meczu. co do Celtics też ich lubię, szczególnie Rajona Rondo - fenomenalny rozgrywający Teraz 3 mecze w Bostonie i bardzo możliwe ze właśnie tutaj rozstrzygnie się mistrzostwo NBA. Szkoda ze Lakers przespali końcówkę 2 meczu, bo mimo fenomenalnej gry Alena i Rondo końcówka mogła należeć do drużyny z LAL

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując