Wreszcie temat o NBA
Kibicuje Lakers, aczkolwiek wydaje się ze możliwe ze wszystko rozstrzygnie się dopiero w 7 meczu. co do Celtics też ich lubię, szczególnie Rajona Rondo - fenomenalny rozgrywający

Teraz 3 mecze w Bostonie i bardzo możliwe ze właśnie tutaj rozstrzygnie się mistrzostwo NBA. Szkoda ze Lakers przespali końcówkę 2 meczu, bo mimo fenomenalnej gry Alena i Rondo końcówka mogła należeć do drużyny z LAL