Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4465
Stary 08.06.2010, 22:00
My ciągle jesteśmy w budowie, jak to nie Wójcik budował, to potem Engel budował, to przyszedł Janas i budował, a ostatnio to nawet Polskę "B" Nam Beenhakker zbudował. Ciągle jesteśmy w budowie...ciekawe kiedy wreszcie budowa się skończy.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując