Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10353
Stary 08.06.2010, 21:41
PvD napisał(a):Wyświetl post
Wisła musi mieć co najmniej 2 hale. Na sport profesjonalny (najnowsza hala) i halę szkoleniową (stara-nowa).
Najnowsza hala ma być przystosowana także do pełnienia funkcji treningowych. Stąd m.in. połowa miejsc miała być składana, co umożliwia jednoczesne treningi na 2 lub 3 boiskach (zależnie od dyscypliny). Tak jest też w tej hali w Zielonej Górze, o której wspomniałem.

Oczywiście powyższym wyjaśnieniem nie opowiadam się za zburzeniem tzw. nowej hali ;-)

Natomiast starą można by wyburzyć, ale po wzniesieniu nowej. Niezbyt wierzę w sensowne wykorzystanie starej, sypiącej się hali, gdyby obok stała nowa. Poza tym ciasno tam się zrobi jak cholera... Naturalnie mówiąc o starej hali mam na myśli tylko i wyłącznie część widowiskowo-sportową z parkietem i widownią, a nie budynek klubowy z basenem, hallem, salami do judo czy boksu.
Odpowiedz cytując