Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10352
Stary 08.06.2010, 21:32
Kuba napisał(a):Wyświetl post
Żmijka prosze Cie. Rusz głową. Przecież na najnowszej budowanej hali nie będzie miejsca na dwie de facto sale gimnastyczne, salki bokserskie, siłownie, pokoje hotelowe, sale audiowizualne etc.

Taki ruch byłby wyniszczeniem połowy TS-u.
Kuba, proszę Cię. Przeczytaj dokladnie całość! Sama wpadłam na tak mądre wnioski. I piszę co wg mnie byłoby najlepsze.

A co do stadionu to pozostaje się ciszyć, że w ogólę mamy zacząć (teoretycznie) u siebie!
Odpowiedz cytując