Kuba napisał(a):

Żmijka prosze Cie. Rusz głową. Przecież na najnowszej budowanej hali nie będzie miejsca na dwie de facto sale gimnastyczne, salki bokserskie, siłownie, pokoje hotelowe, sale audiowizualne etc.
Taki ruch byłby wyniszczeniem połowy TS-u.
|
Kuba, proszę Cię. Przeczytaj dokladnie całość! Sama wpadłam na tak mądre wnioski. I piszę co wg mnie byłoby najlepsze.
A co do stadionu to pozostaje się ciszyć, że w ogólę mamy zacząć (teoretycznie) u siebie!
