Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
joker_wislak
Senior Member
Od: 02.2007
Offline
#
16580
08.06.2010, 21:15
Arturo Qr2nów
napisał(a):
Kojarzy ktoś taką, bodaj węgierską stronkę, która bez pardonu przedstawia zdjęcia z wypadków tzn. roztrzaskane czaszki, flaki na asfalcie itd.?
rotten.com ?
joker_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do joker_wislak
Znajdź inne posty napisane przez joker_wislak