Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.06.2010, 21:13
@murray - racja. no to raz się zdażyło Ale w finałach to chyba nigdy
Nie wiem, czy dam radędziś obejżeć mecz... mam zapalenie oskrzeli i gorączka mnie męczy. Może jak sięw nocy obudzę...
Wg mnie jeśli Lakers dziś wygrają, to będzie początek końca Celtów.
Aha. KibicujęCeltom, odkąd Bullsi sięposypali po odejściu Jordana, a NY Knicks okazali się... do niczego. A tak liczyłem na ich mistrzostwo!
BTW, ja wiem, że Amerykanie mają swój prime time, ale na mecz o tak późnej porze nawet Phil Jackson narzekał.
Odpowiedz cytując