@murray - racja. no to raz się zdażyło

Ale w finałach to chyba nigdy
Nie wiem, czy dam radędziś obejżeć mecz... mam zapalenie oskrzeli i gorączka mnie męczy. Może jak sięw nocy obudzę...
Wg mnie jeśli Lakers dziś wygrają, to będzie początek końca Celtów.
Aha. KibicujęCeltom, odkąd Bullsi sięposypali po odejściu Jordana, a NY Knicks okazali się... do niczego. A tak liczyłem na ich mistrzostwo!
BTW, ja wiem, że Amerykanie mają swój prime time, ale na mecz o tak późnej porze nawet Phil Jackson narzekał.