zbymak napisał(a):

|
Panowie jak chcecie wszystko wiedziec to do hotelu Novotel rozmowy trwaja jeszcze nic nie jest przesadzone ale chyba po Głowackim
|
Z całym szacunkiem dla "Głowy"... i bardzo dobrze! On już po 30tce, swoje dla Wisły zrobił. Dziękujemy i powodzenia w Turcji. A do nas pakiecik z Chorzowa prosimy

... Taką mam przynajmniej nadzieję i tak bym to widziała.
A i na żadne raty się nie zgadzać! Nie warto tym bardziej u Turków.