Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5571
Stary 08.06.2010, 20:54
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Panowie jak chcecie wszystko wiedziec to do hotelu Novotel rozmowy trwaja jeszcze nic nie jest przesadzone ale chyba po Głowackim
Z całym szacunkiem dla "Głowy"... i bardzo dobrze! On już po 30tce, swoje dla Wisły zrobił. Dziękujemy i powodzenia w Turcji. A do nas pakiecik z Chorzowa prosimy ... Taką mam przynajmniej nadzieję i tak bym to widziała.
A i na żadne raty się nie zgadzać! Nie warto tym bardziej u Turków.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując