Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.06.2010, 20:12
ja tam od zawsze lubię Phoenix, ale odkąd w NBA pojawił się Garnett to trzymałem kciuki również za Minnesotę, a po jego transferze na wschód za Boston. Celtowie mają fajną paczkę i myślę, że są na dobrej drodze do mistrzostwa
Odpowiedz cytując