|
no to sie zaczyna robic nieciekawie... odeszlo juz niemal pol druzyny! Juszczyk, Ba, Alvarez, Jop, Christow, Glowacki(?) jak kogos pominalem to tym gorzej dla druzyny, niektorzy z nich jacy byli, to byli, ale przynajmniej byli, o Christowie ciezko cokolwiek powiedziec. Teraz trzeba sciagnac kogos na ich miejsca a procz tego jeszcze sie wzmocnic, a mam takie przeczucie, ze my sie nie wzmocnimy tylko bedzie wietrzenie skladu, ktory wciaz jest za slaby, szczegolnie po ostatnich ruchach transferowych w Warszawie czy Poznaniu...ehhh
|