Cwiara11 napisał(a):

Mam prosbe ... poda mi ktos linka do Tematu ze zdjeciami ludzi z roznych stron swiata w barwach zeby na mapie zanzaczyc itd?
|
Proszę.
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7312
Maciejj napisał(a):

|
znam forum po polsku zdjęć i filmów setki w tym temacie........ zainteresowany?
|
Podeślij linka jeśli można
bebeto napisał(a):

|
Wie ktoś może ile mniej więcej kosztuje wgranie nowego softa do noki 6500s, i pl menu ?
|
Myślę że w granicach 20-30zł max. Ale jeśli posiadasz kabel to możesz to zrobić samemu
