Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16579
Stary 08.06.2010, 20:02
Cwiara11 napisał(a):Wyświetl post
Mam prosbe ... poda mi ktos linka do Tematu ze zdjeciami ludzi z roznych stron swiata w barwach zeby na mapie zanzaczyc itd?
Proszę.

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7312

Maciejj napisał(a):Wyświetl post
znam forum po polsku zdjęć i filmów setki w tym temacie........ zainteresowany?
Podeślij linka jeśli można

bebeto napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś może ile mniej więcej kosztuje wgranie nowego softa do noki 6500s, i pl menu ?
Myślę że w granicach 20-30zł max. Ale jeśli posiadasz kabel to możesz to zrobić samemu
Ostatnio edytowane przez Nowohucianin^^ : 08.06.2010 o godz. 20:04.

Odpowiedz cytując