Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24540
Stary 08.06.2010, 19:59
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Musimy czekać. Oficjalna nawet nie wspomina o przymiarkach a ja jak nie zobaczę gościa w koszulce Wisły to nie uwierzę. Myślę jednak że jakieś konkretne transfery będą gdyż:1. Basałaj z pewnością postawił warunki przed przejęciem Wisły( mówię o pomocy z strony właściciela- nawet coś tam wspomniał)2.Wisła nigdy nie chwaliła się swoimi transferami za wcześnie o czym wspomniały media mówiąc że ciężko jest wyciągnąć informacje od Krakowian(chyba że byli blisko podpisania).
Nie chwalimy się bo po co, mają napisać interesujemy się tym i tym i co jak nie wypali znów będą płacze, lamenty na forum. Albo na przykład taki Wojciechowski zaoferuje pieniądze z kosmosu i okazja nam przepadnie koło nosa.

Niech pracują, w spokoju i cierpliwie czekajmy na efekty ich pracy, rozliczymy je po zamknięciu okienka transferowego a nie teraz spekulujmy czy Kapka jeździ po Bałkanach na Sardynie do Egiptu itp.
Będą transfery to na pewno się o tym dowiemy.



krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
i jest w koncu transfer!!!Glowacki do Turcji...ale jak to k...wa przeciez nie ma teraz okienka transferowego...da sie?http://www.sabah.com.tr/Spor/2010/06..._3_yillik_imza
Wiadomość, nie została oficjalnie potwierdzona przez stronę Wisły, więc nie płacz, bo każdy Twój post to same żale i lamenty jak to nam jest źle, jak to Legia zakontraktowała zawodników - mają pieniądze to kupują i już.
Być może ten turecki portal to odpowiednik polskiego faktu. Więc nie siejmy paniki bo nic nie zostało napisane oficjalnie.
A po za tym jeżeli nawet dojdzie do sprzedaży to na pewno zostanie zakontraktowany nowy stoper bo nie wierzę, że Basałaj pozwoli odejść Głowackiemu nie mając przygotowanej dla niego alternatywy.
Odpowiedz cytując