WalkerLukeTS napisał(a):

|
To się, kurczę, ładna czystka zaczyna...ojoj....moim zdaniem to mały błąd z tym Hristovem bo chyba taki słaby to on nie jest a po okresie przygotowawczym w pełni przepracowanym mógłby być wzmocnieniem....zwłaszcza jeśli spojrzeć na ilość napastników w klubie...
|
Mysle ze jak by byl chociaz cien nadzieji ze sie zalapie do pierwszego skladu to by zaostal.Ja tam Henkowi wierze, jezeli w tych informacjach jest chociaz odrobina prawdy.