Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24538
Stary 08.06.2010, 19:55
WalkerLukeTS napisał(a):Wyświetl post
To się, kurczę, ładna czystka zaczyna...ojoj....moim zdaniem to mały błąd z tym Hristovem bo chyba taki słaby to on nie jest a po okresie przygotowawczym w pełni przepracowanym mógłby być wzmocnieniem....zwłaszcza jeśli spojrzeć na ilość napastników w klubie...
Mysle ze jak by byl chociaz cien nadzieji ze sie zalapie do pierwszego skladu to by zaostal.Ja tam Henkowi wierze, jezeli w tych informacjach jest chociaz odrobina prawdy.
,
Odpowiedz cytując