Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 08.06.2010, 19:51
Sędziowanie jest fatalne, dobrze przynajmniej, że mylą się w obie strony.

Ja od wielu już lat Lakers! Wierzę, że dadzą radę, nie ma bata żeby polegli 3-4 razy z rzędu.
Mam nadzieję, że wreszcie obudzi sie Lamar, to co odstawia w finałach to jakaś żenada.
No i czas na jakieś "magic" ze strony Kobasa. Jeśli nie teraz to kiedy? Bo jak na razie MVP w ekipie Jeziorowców jest zdecydowanie Gasol.

Dziś mecz nr 3. GO LA!
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując