|
Sędziowanie jest fatalne, dobrze przynajmniej, że mylą się w obie strony.
Ja od wielu już lat Lakers! Wierzę, że dadzą radę, nie ma bata żeby polegli 3-4 razy z rzędu.
Mam nadzieję, że wreszcie obudzi sie Lamar, to co odstawia w finałach to jakaś żenada.
No i czas na jakieś "magic" ze strony Kobasa. Jeśli nie teraz to kiedy? Bo jak na razie MVP w ekipie Jeziorowców jest zdecydowanie Gasol.
Dziś mecz nr 3. GO LA!
the future's uncertain
and the end is always near
|