Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5561
Stary 08.06.2010, 19:46
Jezu co wy tacy dziwni jesteście, powiedziane było ze o transferach dowiemy się po 30 czerwca, a nie ze będą wtedy robione. Kontrakty z wolnymi graczami można podpisywać,ale i tak będą mogli trenować dopiero od 1 lipca. Większości zawodników kontrakty kończą sie z dniem 30 czerwca wiec chyba oczywiste ze nie mogą zacząć trenować z innym klubem. Jezu ale ci ludzie w gorącej wodzie kompani.
Odpowiedz cytując