|
Jezu co wy tacy dziwni jesteście, powiedziane było ze o transferach dowiemy się po 30 czerwca, a nie ze będą wtedy robione. Kontrakty z wolnymi graczami można podpisywać,ale i tak będą mogli trenować dopiero od 1 lipca. Większości zawodników kontrakty kończą sie z dniem 30 czerwca wiec chyba oczywiste ze nie mogą zacząć trenować z innym klubem. Jezu ale ci ludzie w gorącej wodzie kompani.
|