Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5560
Stary 08.06.2010, 19:45
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post

Odchodzi Jop odchodzi Głowacki, Cleberowi kończy się kontrakt, Marcelo myśli o wyjeździe, Alvareza juz nie ma, Burliga kontuzjowany.... niefajnie to wygląda.
No jakby tak spojrzeć to obrona się lekko sypie, a my mówilismy głownie o wzmconieniach ataku...eh..a tu następny problem
Odpowiedz cytując