grzesiek632 napisał(a):

Odchodzi Jop odchodzi Głowacki, Cleberowi kończy się kontrakt, Marcelo myśli o wyjeździe, Alvareza juz nie ma, Burliga kontuzjowany.... niefajnie to wygląda.
|
No jakby tak spojrzeć to obrona się lekko sypie, a my mówilismy głownie o wzmconieniach ataku...eh..a tu następny problem