Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24534
Stary 08.06.2010, 19:44
i jest w koncu transfer!!!Glowacki do Turcji...ale jak to k...wa przeciez nie ma teraz okienka transferowego...da sie?http://www.sabah.com.tr/Spor/2010/06..._3_yillik_imza
Odpowiedz cytując