Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
24534
08.06.2010, 19:44
i jest w koncu transfer!!!Glowacki do Turcji...ale jak to k...wa przeciez nie ma teraz okienka transferowego...da sie?
http://www.sabah.com.tr/Spor/2010/06..._3_yillik_imza
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff