Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5559
Stary 08.06.2010, 19:43
póki co nie było jeszcze żadnego info na temat kto od nas odejdzie nawet o Ba czy Alvarezie wszystko to domysły gazet tak samo jak i z transferami do nas.. Przestańcie być jak transfermarkt.de gdzie co info to tam gracza przenoszą

Trudno musimy poczekać do 1 lipca. pzdr


Odpowiedz cytując