póki co nie było jeszcze żadnego info na temat kto od nas odejdzie nawet o Ba czy Alvarezie wszystko to domysły gazet tak samo jak i z transferami do nas.. Przestańcie być jak transfermarkt.de gdzie co info to tam gracza przenoszą
Trudno musimy poczekać do 1 lipca. pzdr