|
Musimy czekać. Oficjalna nawet nie wspomina o przymiarkach a ja jak nie zobaczę gościa w koszulce Wisły to nie uwierzę. Myślę jednak że jakieś konkretne transfery będą gdyż:1. Basałaj z pewnością postawił warunki przed przejęciem Wisły( mówię o pomocy z strony właściciela- nawet coś tam wspomniał)2.Wisła nigdy nie chwaliła się swoimi transferami za wcześnie o czym wspomniały media mówiąc że ciężko jest wyciągnąć informacje od Krakowian(chyba że byli blisko podpisania).
|