Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5558
Stary 08.06.2010, 19:42
maci0s napisał(a):Wyświetl post
jest nadal nie znaczy ze jutro nie będzie... nieprawdy nikt nie powiedział
taka mala szkola dyplomacji
To pan Turzański powiniem przejśc szkole poprawnoego wyrażania swoich myśli i czynów - powiedziałby co i jak i po problemie.. po co robić takie tajemnice?

A tak na poważnie to jeśli się sprawdzi to info i dostaniemy za transfer kapitana Wisły 1,2 mln euro to myśle że cześć tej kwoty pójdzie na zakup Sadloka.

Odchodzi Jop, odchodzi Głowacki, Cleberowi kończy się kontrakt, Marcelo myśli o wyjeździe, Alvareza juz nie ma, Burliga kontuzjowany.... niefajnie to wygląda w obronie.

WalkerLukeTS napisał(a):Wyświetl post
Poczekajmy na oficjalne potwierdzenie Wisły.
Ja czekam na oficjalne zaprzeczenie.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 08.06.2010 o godz. 19:47.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując