To pan Turzański powiniem przejśc szkole poprawnoego wyrażania swoich myśli i czynów

- powiedziałby co i jak i po problemie.. po co robić takie tajemnice?
A tak na poważnie to jeśli się sprawdzi to info i dostaniemy za transfer kapitana Wisły 1,2 mln euro to myśle że cześć tej kwoty pójdzie na zakup Sadloka.
Odchodzi Jop, odchodzi Głowacki, Cleberowi kończy się kontrakt, Marcelo myśli o wyjeździe, Alvareza juz nie ma, Burliga kontuzjowany.... niefajnie to wygląda w obronie.
WalkerLukeTS napisał(a):

|
Poczekajmy na oficjalne potwierdzenie Wisły.
|
Ja czekam na oficjalne zaprzeczenie.