tomasz_19 napisał(a):

|
z drugiej strony 1.2 mln euro za zawodnika, który nie jest najmłodszy i któremu zdarzają się czasem wpadki, to na prawdę świetne pieniądze... ale oczywiście chciałbym żeby został.
|
i co nam z tego 1,2 mln euro

?dostaniesz z tego jakas czesc

?Cupial zgarnie kase do Telefoniki a my zatrudnimy jakies dziada za darmo....