Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5557
Stary 08.06.2010, 19:42
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
z drugiej strony 1.2 mln euro za zawodnika, który nie jest najmłodszy i któremu zdarzają się czasem wpadki, to na prawdę świetne pieniądze... ale oczywiście chciałbym żeby został.
i co nam z tego 1,2 mln euro?dostaniesz z tego jakas czesc?Cupial zgarnie kase do Telefoniki a my zatrudnimy jakies dziada za darmo....
Odpowiedz cytując