Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5556
Stary 08.06.2010, 19:40
Poczekajmy na oficjalne potwierdzenie Wisły. Ale jeśli to prawda to nie jest dobrze. Odchodzą: Ba,Alvarez, Głowacki. A w drugą stronę....cisza. Jakby nie patrzeć to pozbywamy się 3 zawodników z pierwszego składu. No..."ale transfery robi się w okienku"...
Odpowiedz cytując