Poczekajmy na oficjalne potwierdzenie Wisły. Ale jeśli to prawda to nie jest dobrze. Odchodzą: Ba,Alvarez, Głowacki. A w drugą stronę....cisza. Jakby nie patrzeć to pozbywamy się 3 zawodników z pierwszego składu. No..."ale transfery robi się w okienku"...
