Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5550
Stary 08.06.2010, 19:29
z drugiej strony 1.2 mln euro za zawodnika, który nie jest najmłodszy i któremu zdarzają się czasem wpadki, to na prawdę świetne pieniądze... ale oczywiście chciałbym żeby został.
Odpowiedz cytując