Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10338
Stary 08.06.2010, 19:16
Gordian, chyba mylisz hale z budynkiem TSu.

Ja mówię tylko i wyłącznie o starej hali, bez budynku głównego TSu. Ten budynek ma oczywiście zostać. I w nim mieszczą się sekcje pływackie, judo czy np "U Wiślaków".

Ja jestem dokładnie za tym, co rozrysowała Żmijka.
Odpowiedz cytując