|
Gordian, chyba mylisz hale z budynkiem TSu.
Ja mówię tylko i wyłącznie o starej hali, bez budynku głównego TSu. Ten budynek ma oczywiście zostać. I w nim mieszczą się sekcje pływackie, judo czy np "U Wiślaków".
Ja jestem dokładnie za tym, co rozrysowała Żmijka.
|