Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24526
Stary 08.06.2010, 18:48
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to będzie prawda, znając życie to Legia nam go sprzątnie.
Po co? My raczej bedziemy miec Antolovica.

Cytat:
Legia wlasnie zakontraktowala czwartego konkretnego zawodnika a my czekamy na otwarcie okienka transferowego...
Nie sraj ogniem, po jego fotach mozna pomyslec ze to starszy brat słitasnego RybuŚŚŚika ;**

EDIT: Nie wchodzcie na tego linka ponizej, kolejny internetowy gangster ;P
Ostatnio edytowane przez killzone : 08.06.2010 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując