Rustin napisał(a):

|
Jeśli to będzie prawda, znając życie to Legia nam go sprzątnie.
|
Po co?

My raczej bedziemy miec Antolovica.
Cytat:
|
Legia wlasnie zakontraktowala czwartego konkretnego zawodnika a my czekamy na otwarcie okienka transferowego...
|
Nie sraj ogniem, po jego fotach mozna pomyslec ze to starszy brat słitasnego RybuŚŚŚika ;**
EDIT: Nie wchodzcie na tego linka ponizej, kolejny internetowy gangster ;P