Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10335
Stary 08.06.2010, 18:39
Grzesiek7 napisał(a):Wyświetl post
Widoczność z trybun znajdujących się na piętrze będzie przez te (zbyt wysokie) barierki ograniczona, ale w zamian za to bilety będą dużo tańsze, niż na parterze, więc tam przenosimy młyn...
Przecież młyn zostaje na D
Odpowiedz cytując