Jurand napisał(a):

|
btw, czy tylko mnie się zdaje, że barierki na trybunach mogą zasłaniać niższym osobom widok na boisko? Wiadomo, że ciężko ocenić to teraz, na odległość i nawet jeśli by zasłaniały to w małym stopniu, ale np. to zdjęcie sugeruje taką możliwość: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zeselek/37436/
|
Widoczność z trybun znajdujących się na piętrze będzie przez te (zbyt wysokie) barierki ograniczona, ale w zamian za to bilety będą dużo tańsze, niż na parterze, więc tam przenosimy młyn...